Orlova kvalificējas pasaules kausa izcīņas posmam Vistlerā

Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā devītā posma Nāciju kausa sacensībās sievietēm ceturtdien desmitajā vietā ierindojās Latvijas sportiste Anna Orlova, nodrošinot sev vietu posma pamatsacensībās.

Nāciju kausa izcīņas sacensībās pārliecinoši uzvarēja Vācijas kamaniņbraucēja Štefija Zīgere, kas trases finišu sasniedza pēc 49,245 sekundēm. Otrajā vietā ierindojās kanādiete Rīgana Laušere, kas no Zīgeres atpalika 0,347 sekundes, bet trešo ātrāko laiku uzrādīja amerikāniete Erina Hemlina, kas no uzvarētājas finišā atpalika 0,354 sekundes. Orlova Zīgerei zaudēja 0,768 sekundes.

Savukārt divnieku konkurencē uzvaru izcīnīja kanādieši Kriss un Maiks Mofati, kuri trasi veica 48,957 sekundēs.

Otro labāko laiku trasē uzrādīja slovāku divnieks Jans Harniss/Branislavs Regecs, no uzvarētājiem atpaliekot 0,373 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās Itālijas pāris Hanss Peters Fišnallers/Patriks Švīnbahers, kuri no brāļiem Mofatiem atpalika 0,476 sekundes.

Automātiski posma pamatsacensībām jau kvalificējies Latvijas divnieks Andris un Juris Šici, kā arī Maija Tīruma.

Pasaules kausa izcīņas gaitā piektdien notiks dāmu un divnieku sacensības, bet kungi sacentīsies Nāciju kausā. Savukārt sestdien vīrieši cīnīsies par uzvaru Pasaules kausa posmā.