OS rīkotāji milzu slalomā pieļauj apdzīšanas manevrus

Apollo
0 komentāru

Dažādu valstu kalnu slēpotāju atšķirīgās meistarības dēļ Vankūveras olimpisko spēļu sacīkstēs milzu slalomā nav izslēgta iespēja vienam braucējam trasē apsteigt citu, uzskata sacensību direktors Ginters Uhara.

OS rīkotāji milzu slalomā pieļauj apdzīšanas manevrus

Foto: AP/«Scanpix»

Milzu slalomam vīriešu konkurencē ir pieteikušies 61 valsts 103 slēpotāji, tostarp debitēs tādas valstis kā Pakistāna un Kaimanu salas. Vienotā ieskaitē ar Turīnas olimpisko spēļu čempionu austrieti Benjaminu Raihu gatavojas startēt 51 gadu vecais meksikānis Hubertuss fon Hohenlohe, kam Vankūverā ir karjerā jau piektās olimpiskās spēles, kā arī 16 gadus vecais Peru sportists Manfreds Oetls Reijess.

«Tas [apdzīšana trasē] vienmēr ir iespējams, un ceru, ka visi zina noteikumus,» teica Uhara. Ja kāds trasē tiek apsteigts, šo braucēju diskvalificē, atgādināja amatpersona. Uhara atzina, ka braucēju ļoti atšķirīgās spējas ir nopietns izaicinājums. No rīkotāju viedokļa būtu lietderīgi samazināt sacensību dalībnieku skaitu, tomēr olimpiskās spēles ir īpašs gadījums, uzskata sacensību direktors. Uhara uzsvēra, ka kalnu slēpošana ar 75 valstu sportistiem ir Vankūveras olimpiskajās spēlēs visplašāk pārstāvētais sporta veids.

Olimpiskos medaļniekus milzu slalomā noteiks otrdien divu braucienu summā.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv