Otrajā spēlē Latvijai sausā uzvara

Latvijas hokeja izlase šodien «Arēnā Rīga» aizvadīja otro pārbaudes spēli ar Francijas izlasi un Latvijas hokejisti izcīnīja uzvaru ar rezultātu ir 2:0. Latvijas izlasei tā bija otrā uzvara pār Franciju. Dienu iepriekš Latvija uzvarēja ar 4:1.

Latvijas hokejisti francūžus uzvarēja abās pārbaudes spēlēs - 4:1 un 2:0.

Latvijas izlases sastāvā bija notikušas pāris izmaiņas. Vārtos stājās Mārtiņš Raitums, bet rezervē palika Edgars Lūsiņš.

Savukārt no laukuma spēlētājiem klāt nākuši Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis, Maksims Širokovs, Elviss Želubovskis un Sergejs Pečura, bet ārpus sastāva palika Herberts Vasiļjevs, Aleksandrs Ņiživijs un Mārtiņš Cipulis.

Pirmā perioda vidū laba izdevība atklāt rezultātu bija Pečuram, bet jau mirkli vēlāk vārtus varēja gūt Jānis Sprukts. Ko neizdarīja abi minētie spēlētāji, to ar metienu no zilās līnijas paveica Roberts Bukarts - 1:0.

Otrās trešdaļas pirmā puse pagāja bez īpaši bīstamiem momentiem, taču ar vairākiem noraidījumiem. 13. minūtē vārtu priekšā viens pret Francijas izlases vārtsargu nokļuva Karsums, taču uzbrucēja raidītā ripa trāpīja pa vārtu stabu. Arī spēles turpinājumā vārti netika gūti un pēc spēlētām 40 minūtēm Latvija saglabāja vienu vārtu pārsvaru.

Trešā perioda 6. minūtē viens pret vienu izgāja Roberts Jekimovs, bet šajā duelī uzvarēja Francijas izlases vārtsargs Fabriss Lenrī. 8. minūtē panākt divu vārtu pārsvaru varēja Gints Meija, taču ripa nokļuva vārtsarga kājsargos. 14. minūtē divu minūšu noraidījumu saņēma Georgijs Pujacs, bet lielā mērā pateicoties Mārtiņa Raituma veiksmīgai spēlei vārti tika nosargāti.

Punktu spēlei 19. minūtē pielika Andris Džeriņš, gūdams otros vārtus, ripu raidot jau tukšos vārtos.

Par spēles labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi.