Otrdienas horoskops: 25. jūlijs

Apollo
4 komentāri

Dienas horoskops: otrdiena

Otrdienas horoskops: 25. jūlijs

Foto: Peter23394, CC BY-SA 2.0

AUNS Aktivitātes trūkumu tev pārmest nevarēs. Centīsies būt visur, pagūt, cik vien iespējams. Pārnākot mājās, nesēdīsi dīvānā, bet gan ķersies klāt saimnieciskiem darbiem. Bērni var sastrādāt kādus nedarbus.

VĒRSIS Tev lieliski izdosies līdzsvarot attiecības ar darba kolēģiem. Būsi kā sava veida mediators, starpnieks, neformālais komandas līderis. Lieliska diena ar reklāmu, prezentācijām saistītiem pasākumiem.

DVĪŅI Saistīs lietas, kuras skar modernās tehnoloģijas, sasniegumus zinātnes lauciņā. Būsi atvērts visam jaunajam. Attiecības ar kolēģiem būs draudzīgas, tās rosinās jaunas idejas. Vakaru pavadīsi klusā vientulībā,

VĒZIS Tev vajadzēs pastāvēt uz savu gan darbā, gan privātajā dzīvē. Neļauj apkārtējiem diktēt sev noteikumus. Nav piemērots brīdis lietišķajām pārrunām, finanšu operācijām. Esi piesardzīgs pie stūres.

LAUVA Dienas pirmā puse būs diezgan gausa. Pat, ja centīsies, darbi tā īsti uz priekšu neies. Savukārt ar pēcpusdienu viss diezgan strauji mainīsies, tevī pieaugs enerģija, vēlme pierādīt sevi!

JAUNAVA Pat, ja atvasīšu izdarības tevī izraisa sašutumu, neizpratni, nenosodi viņas, bet gan centies izprast, mēģini iejusties viņa ādā, un tu sapratīsi, ka tam visam ir nopietns pamats!

SVARI Tev dzīve kūsāt kūsās sabiedrībā, tiksi cienīts un viennozīmīgi ievērots. Nav izslēgts, pārsteigsi draugus ar atjautību un intuīciju. Kāds Svaru zīmes pārstāvis sāks nopietnāk interesēties par psiholoģiju.

SKORPIONS Būtisku lomu spēles sadarbības partneru attieksmei pret tevi. Vēlēsies ieņemt vadošu vietu kā darbā, tā mājās. Šī diena nav īpaši piemērota jaunu lietu uzsākšanai. Ir vērts atturēties no lieliem pirkumiem.  

STRĒLNIEKS Ar īsto cilvēku atbalstu, neatlaidīgiem personīgajiem pūliņiem, spēsi panākt gandrīz jebko. Augs tavas prasības pret līdzcilvēkiem, taču ne visiem tas būs pieņemami. Tāpēc esi samērīgs!

MEŽĀZIS Jūtami aktualizēsies partnerattiecību lietas. Iespējams, risināsi arīdzan ar ģimenes nekustamo īpašumu saistītas problēmas. Kontaktējoties ar otro pusīti, iztiec bez uzstājīguma, spītēšanās.

ŪDENSVĪRS Šobrīd droši vari realizēt radošas ieceres. Nav izslēgts, ka pieaugs tava labklājība, bet nesāc tūlīt tērēties, labāk investē naudu jaunā projektā. Kāds Ūdensvīrs šodien uzsāks ļoti eksotisku ceļojumu.

ZIVIS Veiksies gandrīz visās dzīves jomās! Turklāt pašreizējā finansiālā situācija, būs labvēlīga ieceru īstenošanai. Ja tev vienam trūkst gribasspēka ko sasniegt, meklē paziņas ar līdzīgām interesēm!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv