Ouenam hat-trick pret Kolumbiju

Anglijas futbola izlases uzbrucējs Maikls Ouens otrdien guva trīs vārtus, palīdzot savai valstsvienībai pārbaudes spēlē ar 3:2 (2:1) uzvarēt Kolumbiju.

Mača 36. minūtē Ouens atklāja rezultātu, bet astoņas minūtes vēlāk panāca jau 2:0 Anglijas labā. Pirmā puslaika pēdējā minūtē Mario Jepess vienus vārtus atguva, bet 58. minūtē Ouens atjaunoja Anglijai divu vārtu pārsvaru — 3:1.

78. minūtē Aldo Ramiress vēlreiz samazināja Anglijas pārsvaru līdz minimumam, taču panākt neizšķirtu Kolumbija nespēja.

Ouens pēdējo reizi hat-trick savas valstsvienības rindās sasniedza 2001. gada septembrī, kad Anglija ar 5:1 sagrāva Vāciju.

Tagad 25 gadus vecā uzbrucēja kontā ir 32 gūti vārti Anglijas izlases labā, un viņš visu laiku rezultatīvāko Anglijas izlases spēlētāju sarakstā ir pakāpies uz ceturto vietu. Par viņu vairāk vārtus angļu labā karjeras laikā ir guvuši leģendārie Bobijs Čārltons, Gerijs Linekers un Džimijs Grīvzs.