Ožērs triumfē Vācijas rallijā, «Citroen» - uzvarām bagātākā komanda

Pasaules autorallija čempionāta (WRC) devītajā posmā - Vācijas rallijā - šodien uzvarēja francūzis Sebastjans Ožērs no «Citroen» komandas.

Sebastien Ogier

Šis panākums «Citroen» komandai bija 78. vēsturē, kas tai ļāva kļūt par panākumiem bagātāko komandu.

Noslēgumā Ožērs par 39,8 sekundēm apsteidza savu tautieti un komandas biedru, septiņkārtējo pasaules čempionu Sebastjanu Lēbu, izcīnot sesto uzvaru karjerā. Tomēr Lēbs bija labākais sacīksti noslēdzošajā ātrumposmā, kas viņam deva papildus punktus kopvērtējumā.

Trešo pozīciju izcīnīja spānis Daniels Sordo, kurš pārstāv «Mini WRC» komandu. Viņš līderim finišā zaudēja minūti un 55,6 sekundes. Bet ceturtais finišēja līdzšinējais kopvērtējuma vicelīderis soms Miko Hirvonens no «Ford» komandas.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc deviņiem no 13 posmiem pirmajā vietā ar 192 punktu ir Lēbs, bet viņam 25 punktus tagad zaudē Ožērs. Uz trešo vietu ar 156 punktiem atkrita Hirvonens, bet viņam jau 60 punktus zaudē otrs «Ford» komandas somu pilots Jāri-Mati Latvala.

Kā ziņots, kopumā šosezon pasaules autorallija čempionātā tiks aizvadīti 13 posmi.