Ozijs piedāvā faniem veidot videoklipu

Apollo
0 komentāru

Ozijs Osborns izsludinājis konkursu par labāko videoklipu savam jaunajam singlam «I Don't Wanna Stop!». Konkurss sniedz iespēju ikvienam interesantam izveidot savu dziesmas klipa versiju, liekot lietā fantāziju un pieejamo tehniku.

Ozijs piedāvā faniem veidot videoklipu

Publicitātes foto

Lai atvieglotu uzdevumu, vairāki videoklipa kadri ar Oziju Osbornu jau uzņemti studijā uz zaļa fona. Tas ļauj konkursa dalībniekiem izmantot jau uzfilmētos kadrus, savienot tos pēc sava prāta un radīt pašam savu videoklipa fonu. Klipa fragmenti atrodami mūziķa oficiālajā mājas lapā http://www.ozzy.com. Viens no svarīgākajiem noteikumiem, ko izvirzījis Ozijs Osborns, — klipam jābūt «sasodīti lieliskam».

Kad klips ir gatavs, jāaizpilda pieteikuma anketa oficiālajā mūziķa mājas lapā, un gatavais video pa pastu jānosūta uz mūziķa mājas lapā norādīto adresi līdz šā gada 10. jūnijam. Uzvarētāja materiāls kļūs par oficiālo dziesmas videoklipu.

Singla pagaidu videoklipa prezentācija notiks šo piektdien interneta portālā http://www.headbangersblog.com.

Dziesma «I Don't Wanna Stop!» ir pirmais singls no drīzumā gaidāmā Ozija Osborna jaunā albuma «Black Rain». Šis būs pirmais mūziķa albums pēc septiņu gadu ilgas pauzes.

Interneta portālam «WWE.com» Ozijs Osborns par šā brīža izjūtām stāsta: «Šogad man paliek 59 gadi. Cilvēki man saka, ka es jau laikam drīz pametīšu skatuvi, un tā tālāk. Bet ziniet, es apstāšos tikai tad, kad tiešām nespēšu vairs neko izdarīt. Esmu mēģinājis atpūsties un neko nedarīt, bet... Man pietrūkst fanu. Pietrūkst tās skaņas, ko rada trakojošs fanu pūlis koncertā... Tā ka es vēl nekur netaisos pazust!»

Jau pēc divām nedēļām, 31. maijā, Ozijs Osborns ieradīsies Latvijā un sniegs koncertu «Arēnā «Rīga»». Sakarā ar lielo interesi par gaidāmo koncertu arī jauniešu vidū tirdzniecībā laistas papildu 1000 skolēnu un studentu sēdvietu biļetes trešajā stāvā (307.–310. sektorā). Studentu un skolēnu biļešu cena ir 20 latu.

Uz koncertu vēl iespējams iegādāties biļetes arī šādās cenu kategorijās: 3. stāvā (303.–306. sektorā un 311.–315. sektorā) — 30 latu, 1. stāvā (105.–111. sektorā un LMT biznesa kluba zonā)  — 35 lati, 113. sektorā (sēdvietās ar vislabāko redzamību) — 50 latu. Biļetes iespējams iegādāties visās «Biļešu serviss» un «ReklaMarket» kasēs, kā arī visās «Statoil» degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv