Ozols ieskaņo iedvesmojošu video, kas mudina piepildīt sapņus Video

Apollo
5 komentāri

Virzība uz mērķi un centieni piepildīt savu sapņus - to nav lieki atgādināt nevienam un nekad! Jo sevišķi svarīgi ir motivēt bērnus būt aktīviem un darboties, lai viņu labie nodomi realizējas.

Futbola skola «Metta» sadarbībā ar Latvijā populāro hiphopa mākslinieku Ozolu radījusi video, iedvesmojot cilvēkus sekot saviem sapņiem un piepildīt tos!

Video atainots futbolista ceļš no pirmās sastapšanās ar futbola bumbu un šī sporta veida iemīlēšanu līdz kļūšanai par sava aroda profesionāli. Futbola īsfilmā caur personas skatupunktu tiek parādīts kā futbols kļūst par ikdienu un nākotnes sapni, kura īstenošanā nozīmīga loma ir ģimenei un izglītībai. Jo tikai ar tuvāko cilvēku atbalstu, neatlaidīgu darbu un personas izaugsmi, ko sniedz izglītošanās ir iespējams īstenot savus sapņus un kļūt par savas nozares augsta līmeņa profesionāli. 

Pats svarīgākais, ko futbola skola METTA uzsver ir, ka šos sapņus mums palīdz veidot un īstenot Latvija, arī Latvijā sapņi ir iespējami. Video noslēgumā tās galvenā varoņa acīm nonākam šodienā. Brīdī, kad komandas biedri, uzmundrinot savu partneri, pārtrauc viņu koncentrācijas brīdī pirms gaidāmās spēles, kurai viņš noskaņojas, atskatoties uz savu ceļu pretim sapnim!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

29.03.2017
Ienākt apollo.lv