Pabeidz izmeklēšanu divas reizes aplaupīta dzīvokļa lietā

Apollo
6 komentāri

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par laupīšanu kādā dzīvoklī Oskara Kalpaka ielā, kur par upuriem kļuva gan sirmgalve, gan viņas tuvinieki, portāls «Apollo» uzzināja policijā. 

Pabeidz izmeklēšanu divas reizes aplaupīta dzīvokļa lietā

Foto: ell brown, CC BY-SA 2.0

Tiek vēstīts, ka Liepājas policijas iecirknī janvārī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka kādā dzīvoklī Liepājā 26.janvārī ienāca vīrietis un nodarīja miesas bojājumus sirmgalvei un aplaupīja viņu, nolaupot naudu un desu.

Aptuveni pēc mēneša, 4.marta naktī šis pats vīrietis vēlreiz atgriezās šajā dzīvoklī, taču šoreiz nesastapa tur jau reiz aplaupīto sirmgalvi, bet gan viņas tuviniekus. Ļaundaris cietušās sievietes dēlam un viņa dzīvesbiedrei nodarīja miesas bojājumus un nolaupīja dažādas mantas.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika iegūts pietiekams pierādījumu kopums par pastrādāto noziegumu, kā arī noskaidrota iespējamā vainīgā persona, 1984.gadā dzimis vīrietis, kuram 6.martā tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Vīrietis, kurš jau vairākkārt ir nonācis uz apsūdzēto sola, neilgi pirms šī noziedzīgā nodarījuma pastrādāšanas atbrīvots no apcietinājuma. Viņš ir bez darba un bez izglītības.   

Kriminālprocesa materiāli nosūtīti Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv