Pabeidz izmeklēšanu lietā par kluba apmeklētāja piekaušanu līdz nāvei

Apollo
2 komentāri

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve.

Pabeidz izmeklēšanu lietā par kluba apmeklētāja piekaušanu līdz nāvei

Foto:Evija Trifanova/LETA

Kā zināms, 2013.gada 31.martā ap plkst.5  Liepājas reģionālajā  slimnīcā ar ķermeņa sasitumiem  tika nogādāts 1986.gadā dzimis jauns vīrietis, kurš slimnīcā mira.

Neatliekamā medicīniskā palīdzība viņu nogādāja slimnīcā no Dzirnavu ielas. Kā iepriekš tika vēstīts, līdz nāvei piekautais jaunietis bijis kluba «Fontaine» apmeklētājs.

Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu visus notikuma apstākļus un puiša nāves cēloni. Nozīmētas ekspertīzes.

Sākotnējās liecības par notikumu gaitu bārā, kur vīrietis atpūtās, bija pretrunīgas. Policija apjautāja virkni personu, kā arī lūdza atsaukties iespējamā konflikta, kas izcēlies notikuma vietā, aculieciniekus. Tādi atsaucās arī ar Kurzemes reģiona pārvaldes e-pasta adreses  anonimi@kurzeme.vp.gov.lv starpniecību.

Veicot visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības, kā aizdomās turētais par miesas bojājumu nodarīšanu  tika atzīts kāds 1987.gadā dzimis vīrietis, kurš liktenīgajā naktī bija  iesaistīts konfliktā ar cietušo.

Pirmstiesas izmeklēšana ir pabeigta un 2.jūlijā krimināllieta nodota Liepājas prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv