Pabeigts «pavasara bedrīšu» remonts uz valsts galvenajiem autoceļiem

Apollo
21 komentārs

Līdz 18.maijam ir pabeigta brauktuvju seguma bojājumu labošana - bedrīšu remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem ceļiem, kas atbilst A uzturēšanas klasei. Kopumā šopavasar jau ir saremontēti vairāk kā 190 tūkstoši kvadrātmetru bedrīšu asfaltbetona segumos valsts autoceļu tīklā.

Pabeigts «pavasara bedrīšu» remonts uz valsts galvenajiem autoceļiem

Foto: Edijs Pālens/LETA

Pārējo valsts autoceļu segumu bedrīšu remonts (B, C un D uzturēšanas klases) maršrutu prioritārajā secībā turpināsies līdz 17.jūnijam. Darbus vienlaicīgi veic ap 100 ceļu uzturētāju brigādes visā Latvijas teritorijā.

Ceļu bedrīšu remonts ir steidzams mērs stipri nolietoto asfaltbetona segumu ikgadējai sakārtošanai pēc ziemas, kas šogad tiek izpildīts saīsinātos termiņos. Tā pamattehnoloģija ir bedrīšu aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju, kas ir universālā un īpaši piemērota segumiem ar augstu bojājumu pakāpi. Remontdarbu vietās tiek noteikti īslaicīgie satiksmes ierobežojumi - darbu laikā to norises vietā lokāli sašaurina brauktuvi un ierobežo braukšanas ātrumu. Arī pēc darbu beigām, līdz iestrādātais materiāls iegūst gala īpašības un satiksmes drošības nolūkos remontposmā nosaka maksimālā ātruma ierobežojumu 50-70 kilometru stundā uz periodu līdz trīs diennaktīm.

Pabeidzot bedrīšu remontu uz galvenajiem autoceļiem, tiks uzsākta ceļu marķējuma atjaunošana.

Lai neapdraudētu satiksmes drošību, autovadītāj tiek aicināti būt uzmanīgiem, ievērojot atļauto braukšanas ātrumu, drošu distanci starp transportlīdzekļiem un noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv