Pabriks: Krievija joprojām cenšas ietekmēt situāciju Baltijas valstīs

Apollo
0 komentāru

Krievija joprojām cenšas ietekmēt situāciju Baltijas valstīs, šodien uzsvēra Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V), piedaloties Lennarta Meri vārdā nosauktajā konferencē Tallinā.

Pabriks: Krievija joprojām cenšas ietekmēt situāciju Baltijas valstīs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pasākumā tika diskutēts par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sadarbību aizsardzības jomā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Daina Ozoliņa.

«NATO un Eiropas Savienības valstis ir darījušas daudz, lai uzlabotu attiecības ar Krieviju, bet vienlaikus mums ir jāsaprot, ka ir veidi, kā Krievija joprojām ietekmē situāciju Baltijas valstīs, piemēram, iejaucoties mūsu mediju telpā un izplatot tajā sev vēlamo informāciju,» sacīja Pabriks. «Latvijai noderētu citu valstu ekspertu pieredze un padomi situācijas risināšanai sašķeltās informatīvās telpas jautājumā.»

Pabriks ar Lietuvas aizsardzības ministri Rasu Juknevičieni atgādināja kolēģiem arī par Krievijas Kaļiņingradas apgabalā izvietoto stratēģisko pretraķešu sistēmu, kas var ietekmēt drošības situāciju reģionā. Ministri atzina, ka šajā jautājumā reģionālā sadarbība un savstarpējais atbalsts ir ļoti nozīmīgi.

Tāpat Pabriks izteica cerību, ka nesen radušās nesaskaņas Polijas un Lietuvas starpā tiks veiksmīgi atrisinātas, tādējādi saglabājot reģiona stabilitāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv