Pabriks: prezidentam jāsaprot, ka viņš ir krustcelēs

Apollo
0 komentāru

«Lai prezidents mūs izdzirdētu, viņam ir jāsaprot, ka viņš ir krustcelēs- vai nu viņš iet ar mums, vai nu viņš iet kopā ar tiem, kas valdībā. Mums jāpalīdz prezidentam izdarīt izvēli.»

Artis Pabriks

Artis Pabriks

Foto: AFI

Tā, uzrunājot protesta akcijas dalībniekus, otrdien Doma laukumā sacīja viens no akcijas organizatoriem, partijas «Sabiedrība citai politikai» līdzpriekšsēdētājs Artis Pabriks.

Viņš arī aicināja ikvienam zvanīt uz Prezidenta kanceleju, pieprasot godīgāku, kompetentāku un taisnīgāku valsts pārvaldi.

«Vai tiešām mūsu nācijā, kurā ir vairāk nekā 2 miljoni cilvēku, nav iespējams atrast cilvēkus, kas labāk vadītu šo valsti,» sanākušajiem jautāja Pabriks.

Viņš arī atgādināja, ka cilvēki sanākuši uz protestu ne tikai tāpēc, lai pieprasītu Saeimas atlaišanu,  bet arī tāpēc, ka grib redzēt godīgāku un profesionālāku politiku.

«Mēs gribam godīgāku pārvaldi, jo par politikas etalonu ir kļuvis valsts uzņēmuma padomē strādājošs šofera dēls,» sacīja Pabriks.

Pabriks uzsvēra, ka ir jāpanāk, lai vēlēšanās nedominē nauda, bet cilvēku zināšanas, tāpēc būtu jāaizliedz pirmsvēlēšanu reklāmas masu medijos.

Viņa aicinājumu Zatleram atlaist Saeimu publika uztvēra ar skaļiem saucieniem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv