«Pacers» panāk izlīdzinājumu sērijā ar «Pistons»

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā Indiānas «Pacers» viesos ar 92:83 pārspēja čempionvienību Detroitas «Pistons», panākot sērijā izlīdzinājumu 1-1. Sērijas nākamā spēle notiks «Pacers» laukumā 13. maijā.

Rezultatīvākais «Pacers» sastāvā ar 22 punktiem bija Žermēns O’Nīls, kas izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas. Komandas veterāns Redžijs Millers izcēlās ar 19 punktu guvumu, bet Džefa Fostera kontā 14 punkti un 20 atlēkušās bumbas.

«Pistons» labā 24 punktus guva Teišons Prinss.

NBA ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā Dalasas «Mavericks» viesos ar 108:106 pārspēja Fīniksas «Suns», panākot sērijā izlīdzinājumu 1-1. Sērijas nākamā spēle notiks 13. maijā Dalasā.

Uzvaru mačā ar regulārās sezonas uzvarētājiem «Suns» dalasiešiem nodrošināja komandas līdera vācieša Dirka Novicka precīzais metiens sešas sekundes pirms pēdējās ceturtdaļas beigām.

«Suns» vēl mēģināja rezultātu izlīdzināt, tomēr Kventina Ričardsona metiens pēdējā sekundē nebija precīzs.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 31 gūtu punktu bija Maiks Finlijs, Novicka kontā 23 punkti un 12 atlēkušās bumbas, bet Ērika Dampjēra rēķinā 15 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

«Suns» sastāvā 30 punktus guva Emairs Studemairs, kas izcīnīja arī 16 atlēkušās bumbas. Savukārt pa 23 punktiem katrs guva Šons Merions un Stīvs Nešs. Merions šajā mačā arī izcīnīja 16 atlēkušās bumbas zem groziem, bet NBA regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs Nešs izdarīja 13 rezultatīvas piespēles.