Paegle: Tautas partija pelnījusi vairākus «dunčus mugurā»

Apollo
0 komentāru

Bijusī Tautas partijas (TP) biedre Saeimas deputāte Vaira Paegle, kura nupat pievienojusies partijai «Pilsoniskā savienība» (PS), pauž pārliecību, ka viņas iepriekšējā partija pelnījusi pat vairākus «dunčus mugurā». Viņa visnotaļ asi raksturo Tautas partiju.

Paegle: Tautas partija pelnījusi vairākus «dunčus mugurā»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Piektdien parādījās ziņa, ka Paegle iestājusies PS. Savu izvēli viņa skaidro šādi: «Viņi [PS] bija pirmie, kas mani uzrunāja. Svarīgākais bija nacionālais elements. Mani uzrunāja šis nacionālais jautājums,» pastāstīja Paegle, uzsverot, ka drīzumā starp «Vienotību» veidojošajām partijām nebūs būtisku atšķirību. «Tās atšķirības būs niansētas,» – tā deputāte.

Vienlaikus Paegle noliedz, ka, piemēram, partijā «Jaunais laiks» nestājās, jo tas būtu dunča dūriens mugurā TP. «Tas noteikti nav tā. Taču Tautas partija ir pelnījusi pat vairākus dunčus mugurā. Tā ir nevalstiska, šauru interešu pildītāja. Pilnīga bezatbildība,» asi sacīja Paegle.

Paegle Saeimā tika ievēlēta no TP taču pērnā gada oktobrī izstājās no TP, jo viņai bija iebildumi pret TP priekšsēdētāja Andra Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā.

Aģentūra LETA ziņo, ka Paeglei bija TP biedra kartes 2.numurs. 1999.gadā viņa no Amerikas ieradās Latvijā un tika izvirzīta Valsts prezidenta amatam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv