Palīdzībai pieteikušies jau 148 Zolitūdes traģēdijā cietušie

Apollo
10 komentāri

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) palīdzības saņemšanai pieteikušies jau 148 cilvēki, ziņu aģentūrai LETA pavēstīja SIVA preses sekretāre Ieva Meļko.

Palīdzībai pieteikušies jau 148 Zolitūdes traģēdijā cietušie

Foto: Gunita Kļava/LETA

Precīzākas ziņas un jaunākos datus SIVA varēšot sniegt pirmdien. Ziņu ievākšanas procesu nedaudz sarežģījot fakts, ka pieteikumi tiek saņemti dažādās aģentūras nodaļās, paskaidroja Meļko. Lai pasargātu traģēdijā iesaistītos, SIVA visus datus par tiem, kas pieteikušies, visdrīzāk neatklāšot.

Jau ziņots, ka Labklājības ministrijā (LM) no 25. novembra sāka darboties konsultatīvais tālrunis 67021555, uz kuru zvanot Zolitūdes traģēdijā cietušie un bojā gājušo tuvinieki var konsultēties par iespējām saņemt sociālās un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī tehniskos palīglīdzekļus.

Kā aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāve Marika Kupče, tālrunis strādās katru darba dienu no plkst.8.30 līdz 17.

SIVA nodrošina desmit dienu apmaksātus rehabilitācijas pakalpojumus cietušajiem un cietušo/bojā gājušo cilvēku tuviniekiem.

Papildu informāciju par iespējamo sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem var saņemt arī, zvanot pa Rīgas domes bezmaksas informatīvo tālruni 80005055 vai 67105048.

Kā vēstīts, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus savainojumus. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Policija sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 239.panta 2.daļas - par būvniecības noteikumu pārkāpšanu, ja rezultātā iestājušās smagas sekas. Patlaban kriminālprocesā norit izmeklēšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv