«Palladium» uzstāsies pasaulslavenā elektroniskā tango mūziķu grupa «Electrocutango»

Apollo
0 komentāru

2014.gada 11. janvārī pirmo reizi Rīgā, koncertzālē «Palladium», uzstāsies pasaulslavenā elektroniskā tango mūziķu grupa «Electrocutango». Koncerts notiks Starptautiskā Argentīnas tango festivāla «RigaTangoWinterFest» 2014 ietvaros.

«Palladium» uzstāsies pasaulslavenā elektroniskā tango mūziķu grupa «Electrocutango»

Foto: Publicitātes foto

«Palladium» saviem sekotājiem piedāvā iegādāties biļetes uz «Electrocutango» pasākumu ar 15% atlaidi! Akcijas biļetes būs iespējams iegādāties no 17.-19.decembrim izmantojot akcijas kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem visiem, kas līdz 16.decembra plkst. 17:00 būs reģistrējušies Palladium jaunumu e-pasta saņemšanai.

«Electrocutango» mūzika aizrauj ikvienu – gan klausītājus, gan dejotājus. Uzstājušies gandrīz visās lielākajās Eiropas pilsētās, Electrocutango ir hīts pat Buenosairesā, kaut arī viņu dzimtene ir Oslo. 

«Electrocutango» dēvē par vienu no visdinamiskākajām, inovatīvākajām un oriģinālākajām jaunās elektro tango mūzikas stila grupām pasaulē. Grupa plaši pazīstama ar savu albumu Felino, kurš tiek uzskatīts par elektroniskā tango žanra klasiku.

Orķestra oriģinālās kompozīcijas ir kompleksas un ritma bagātas. «Electrocutango» mūzika balstīta uz tango mūzikas buķeti, tajā ieskanas komponistu Horacio Salgana un Astora Piacollas stīgas. Taču «Electrocutango» melodijās ir arī Puertoriko, Brazīlijas, džeza un mūsdienu mūzikas ritmi. 

«Electrocutango» dibinājis Sverre Indris Joner – norvēģu mūziķis, komponists un arranžētājs, kurš sarakstījis mūziku teātriem, filmām un orķestriem. Viņš radījis mūziku lugai Tanghost, kura plaukusi laurus, uzstājoties kopā ar pasaulslaveno horeogrāfu un tango dejotāju Pablo Veronu. 2011. gadā koncertējot Buenosairesas Nacionālajā Tango Akadēmijā, tās prezidents Horacio Ferrer piešķīra Joneram goda pilno Akadēmijas biedra titulu.

«Electrocutango» koncerts Rīgā tiek rīkots Starptautiskā Argentīnas tango festivāla «RigaTangoWinterFest» 2014 ietvaros. RigaTangoWinterFest iespējams ir viens no tolerantākajiem festivāliem Eiropā, veicinot dažādu tango stilu izpausmes un attīstību tango dejā un mūzikā, nododot publikas vērtējumam ne tikai klasiskās, bet arī modernās tango vērtības populāru tango mākslinieku izpildījumā. 

  • Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs «bilesuserviss.lv»  un «palladium.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv