Pamestā būvlaukuma teritorija Ziepniekkalnā tiks sakārtota

Apollo
0 komentāru

Atsaucoties uz iedzīvotāju sūdzībām par to, ka līdzās jaunuzceltajam pašvaldības bērnudārzam «Austriņa» Valdeķu ielā 52 jau ilgstoši atrodas celtnieku pamesta būvgružu izgāztuve, šodien Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta pārstāvjiem apmeklēja šo Ziepniekkalnā esošo teritoriju, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Caurules

Foto: Evija Trifanova/LETA

Apmeklējuma laikā konstatēts, ka teritorijā atrodas pamesti jaunceltnes pamati, kā arī liels būvgružu un būvmateriālu apjoms, tā jau ilgstoši netiek apsaimniekota, turklāt žogs, kas ierobežo daļēji uzsākto būvobjektu, liedz iedzīvotājiem brīvas pārvietošanās iespējas gar bērnudārzu. Ameriks uzdevis Īpašuma departamentam nekavējoties izvērtēt esošo situāciju un piedāvāt risinājumus, lai sakārtotu teritoriju.

Komitejas priekšsēdētājs norādīja, ka Īpašuma departamentam tāpat jārisina arī jautājums par nepabeigtas būvniecības rezultātā atstāto dzelzsbetona karkasa būvkonstrukciju nojaukšanu pie bērnudārzam blakus esošās dzīvojamās mājas, kas ne tikai bojā pilsētas ainavu, bet arī rada negadījumu riskus.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv