Panāk vienošanos par valdības deklarācijas gala variantu

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (JL) un nākamo Ministru kabinetu veidojošās partijas ir panākušas vienošanos par valdības deklarācijas gala variantu.

Māris Grīnblats (no kreisās), Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis, Augusts Brigmanis un Māris Kučinskis

Māris Grīnblats (no kreisās), Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis, Augusts Brigmanis un Māris Kučinskis

Foto: AFI

Šā dokumenta virsuzdevums būs nodrošināt ekonomikas atveseļošanu, galvenokārt veicinot atbalstu uzņēmējiem un Eiropas Savienības fondu apguvi, kā arī mazinot birokrātisko aparātu, šodien žurnālistus pēc tikšanās ar topošās koalīcijas partijām informēja Dombrovskis.

«Ir panākta vienošanās par valdības deklarācijas gala variantu, tas tiks tehniski sagatavots un būs pieejams tuvāko stundu laikā,» apliecināja Dombrovskis.

«Šajos smagajos laikos nekādus zelta kalnus nevaram solīt,» Dombrovskis komentēja valdības deklarācijas izstrādāšanas gaitu.

Saskaņā ar panākto vienošanos Īpašu uzdevumu sekretariāts elektroniskās pārvaldes lietās tiks nodots Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) pārziņā, informēja Dombrovskis un norādīja, ka pret šādu scenāriju iebildumu neesot arī Zaļo un zemnieku savienībai.

Dombrovskis atzina, ka saistībā ar E-lietu sekretariātu bijuši iespējami dažādi risinājumi, arī sekretariāta nodošana Satiksmes ministrijas pārziņā, bet tagad tikusi panākta vienošanās, kas paredz sekretariāta nodošanu RAPLM pārziņā.

Partijas «Jaunais laiks» Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis apliecināja, ka visus dokumentus plānots sagatavot līdz plkst. 14, arī vienošanos par veicamajiem neatliekamajiem pasākumiem, ko parakstīs deputāti. Plānots, ka frakciju vadītāji valdības deklarāciju parakstīs plkst. 17 Saeimas Baltajā zālē.

Jau ziņots, ka parlaments ceturtdien varētu balsot par jaunās valdības apstiprināšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv