«Panathinaikos» revanšējas Barselonā

2 komentāri

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā ceturtdienas vakarā Atēnu «Panathinaikos» viesos ar 66:65 pārspēja «FC Barcelona Regal», panākot izlīdzinājumu sērijā līdz trim uzvarām.

Jons Mačulis

«Panathinaikos» rindās ar 14 punktiem izcēlās Džeimss Džists, 13 punktus pievienoja Maikls Bramoss, bet desmit punktus sakrāja Dimitris Diamantidis. «Barcelona» komandas labā 20 punktus guva Huans Karloss Navarro, bet desmit punkti bija Alehandro Abrinesa kontā.

Tāpat kā pirmajā mačā pirmo ceturtdaļu labāk aizvadīja viesi (16:11), bet otrajās desmit minūtēs Barselonas komanda spēja mainīt pavērsienu un lielajā pārtraukumā devās ar +5 (32:27). Spēles uzvarētājs arī šoreiz noskaidrojās tikai mača izskaņā, kurā mājiniekiem bija pārsvars (64:60, 65:63), taču 8,4 sekundes līdz finālsvilpei tālmetienu realizēja Diamantidis, izvirzot «Panathinaikos» vadībā. Pēdējo sekunžu metiens Šarūna Jasikeviča izpildījumā nebija precīzs, kas ļāva viesiem svinēt uzvaru.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē Barselonā laukuma saimnieki uzvarēja tikai papildlaikā ar 72:70.

Sērijas trešais un ceturtais mačs risināsies attiecīgi nākamo otrdien un ceturtdien  Atēnās.