«Panthers» izcīna uzvaru Ņujorkā

Pagājušās nakts NHL spēlē Kārļa Skrastiņa Floridas «Panthers» viesos ar 2:1 pieveica Ņujorkas «Rangers» hokejistus.

Skrastiņš laukumā pavadīja nepilnas 22 minūtes, kuru laikā veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Pirmajā periodā mājiniekus vadībā izvirzīja zviedru uzbrucējs Markuss Neslunds, trešajā periodā Deivids Būts rezultātu izlīdzināja, bet Nātans Hortons pēc minūtes guva uzvaras vārtus.

Vēl vienā spēlē Bostonas «Bruins» bez Mārtiņa Karsuma sastāvā savā laukumā ar 6:0 sagrāva Anaheimas «Ducks» komandu.

«Panthers» komanda pēc izcīnītās uzvaras ar 70 punktiem 61 spēlē pakāpās uz sesto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, bet «Bruins» ar 92 punktiem 62 mačos ir Austrumu konferences līdere.