«Panthers» jau astotniekā Austrumos

Aizvadītās nakts NHL spēlēs latviešu hokejistu Raita Ivanāna un Kārļa Skrastiņa pārstāvētie klubi cīnījās dažādām sekmēm.

Cory Stillman, Jay Bouwmeester & Stephen Weiss

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas «Panthers» komanda pirmoreiz kopš sezonas sākuma pakāpusies uz astoto vietu Austrumu konferencē, kas dod iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Skrastiņa Floridas «Panthers» viesos ar 4:3 pārspēja Tampabejas «Lightning», bet latviešu aizsargs nepilnu 24 minūšu laikā bloķēja četrus pretinieku metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

«Panthers» labā vārtus guva Korijs Stillmens, Rihards Zedņiks, Džejs Baumīsters un Gregorijs Kempbels, bet Nātans Hortons izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. «Lightning» sastāvā precīzi raidījumi padevās Vāclavam Prospalam, Raienam Melounam un Vinsentam Lekavaljē.

Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda izbraukumā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā atzina Dalasas «Stars» pārākumu, bet latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par piecām minūtēm, kuru laikā veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes.

«Kings» labā vārtus guva Dastins Brauns un Aleksandrs Frolovs, «Stars» komandā ar precīziem metieniem pamatlaikā izcēlās Maiks Ribeiro un Jere Lehtinens, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaras vārtus guva Ribeiro.

«Panthers» komanda ar 49 punktiem 44 spēlēs pakāpās uz astoto vietu Austrumu konferencē, bet «Kings» ar 41 punktu 44 mačos ir 14. vietā Rietumu konferencē.