«Panthers» savās mājās «velnus» atstāj «uz nullēm»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē Floridas «Panthers» pagājušajā naktī savā laukumā ar 4:0 uzvarēja vienu no Austrumu konferences līderiem Ņūdžersijas «Devils».

Stefans Veiss pirmajā trešdaļā guva savas komandas pirmos vārtus, bet pēdējā periodā ceturto vārtu guvumā asistēja Korijam Stilmanam.

Latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš spēlēja 19 minūtes un 37 sekundes, izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu +1. Skrastiņa pārstāvētā komanda izcīnīja ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos, turpinot cīņu par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Stefans Veiss un Ričards Zedniks, kuri arī nopelnīja pa punktam par rezultatīvu piespēli. Savukārt vārtos Tomašs Vokouns atvairīja visus 36 pretinieku metienus, viņam šī bija piektā «sausā» spēle sezonā.

«Panthers» komanda Austrumu konferencē ar 57 spēlēs izcīnītiem 66 punktiem ieņem sesto vietu. Jāpiebilst, ka septītajā un astotajā vietā esošajiem klubiem Bufalo «Sabres» un Ņujorkas «Rangers» arī ir tikpat punktu, un tas nozīmē, ka cīņa par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs būs diezgan sīva.