«Panthers» un «Kings» izcīna uzvaru

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs pagājušajā naktī izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Floridas «Panthers», kā arī latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētais Losandželosas «Kings».

Mihals Handzušs trīs minūtes pirms mača beigām atnesa Losandželosas «Kings» klubam uzvaru pār Otavas «Senators».

«Panthers» komanda viesos ar 4:3 pagarinājumā pieveica Toronto «Maple Leafs». Latviešu aizsargs šajā mačā laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 25 minūtēm, metienus uz pretinieku vārtiem neizdarīja, bet aizsarga lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Floridas kluba labā ar vārtu guvumu izcēlās Gregorijs Kembels, Stīvens Vaiss, Korijs Stilmens un Braiens Makkeibs, bet Toronto kluba labā pa vieniem vārtiem guva Niklass Hagmans, Aleksejs Poņikarovskis un Nikolajs Antropovs.

«Kings» komanda izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Otavas «Senators». Ivanāns laukumā pavadīja nedaudz mazāk par piecām minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, bet uzbrucēja lietderības koeficients bija neitrāls.

«Kings» labā vienīgos vārtus nepilnas trīs minūtes pirms spēles beigām guva Mihals Handzušs.

«Panthers» ar 56 punktiem 50 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, bet «Kings» kontā ir 49 punkti 49 mačos, un komanda ir 12. vietā Rietumu konferencē.