Par 1000 eiro nopērk ielu

Apollo
0 komentāru

Kāds libāniešu tulks no Berlīnes par 1000 eiro vietējo varas iestāžu nolaidības dēļ nopircis Havelzes pilsētiņas ielu, kas atrodas uz Branderburgas federālās zemes, vēsta portāls «The Local», atsaucoties uz «Berliner Morgenpost».

Par 1000 eiro nopērk ielu

Foto: , Sascha W., CC licence

Pēc laikraksta rīcībā esošās informācijas, ieliņa būvēta pagājušā gadsimta 90. gados. Attīstītājs ilgu laiku vietējām varas iestādēm piedāvājis iegādāties ieliņu par simbolisku cenu — vienu eiro. Pašvaldība tomēr to nav darījusi, jo paskopojusies ar notariālo dokumentu kārtošanas izmaksām. Kad attīstītājs bankrotējis, ielu nolemts izlikt izsolē par tādu pašu cenu — vienu eiro.

Pilsētas pašvaldība ielu cerēja iegādāties pati, taču internetā par izsoli uzzināja arī libānietis Vasims Saabs, kas par to piedāvāja 1000 eiro. Tā kā vietējā ierēdne, kas bija otra izsoles dalībniece, bija ieradusies ar vienu eiro kabatā, viņa nevarēja pārspēt konkurentu. Tagad libāniešu tulks ir pilntiesīgs ieliņas īpašnieks.

Saabs pašlaik nezina, ko darīs ar 5200 kvadrātmetru lielo platību. Viņam ir divi varianti — vai nu to pārdot, vai arī pieprasīt īri no iedzīvotājiem, kas izmanto ieliņas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas. Eksperti uzskata, ka ieliņas reālā cena varētu sasniegt 500 000 eiro.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv