Par 85 tūkstošiem eiro nopērk Eifeļa kāpņu posmu

Apollo
0 komentāru

Kāds padzīvojis francūzis Īvs Masons Parīzē izsolē par 85 tūkstošiem eiro iegādājies Eifeļa torņa visaugstāko kāpņu posmu, lai pēc tam to pa vienam pakāpienam izpārdotu tālāk, raksta «Newsru».

Par 85 tūkstošiem eiro nopērk Eifeļa kāpņu posmu

bslmmrs, CC licence

Oriģinālās vītņveida kāpnes, kuras 1889. gadā izveidoja Gustavs Eifelis, tika demontētas 1983. gadā. Tās tika sadalītas 24 daļās, no kurām četras tika pārdotas Francijas muzejiem, bet atlikušās 20 izpārdotas izsolē, kas notika torņa otrajā stāvā.

Visaugstākais kāpņu posms, kas sastāv no 40 pakāpieniem, ir 7,8 m augsts. To bija iegādājusies kāda Parīzes piepilsētas dome, un tagad tas atkal bija izlikts izsolē.

Kāpņu sākotnējā cena bija 30 tūkstoši eiro, uz to pretendēja vairāki pircēji. Masons kāpnes iegādājās par 85 tūkstošiem eiro.

Francūzis neslēpa, ka nolēmis tās pārdot tālāk tiem, kuri nevar tērēt tādas summas, lai iegādātos veselu kāpņu posmu, tāpēc tās pārdos atsevišķi pa pakāpieniem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv