Par ālēšanos un mēģinājumu izkļūt no lidmašīnas — cietumsods

Apollo
0 komentāru

Zviedrijas prokurors plāno lūgt tiesu piespriest vēl ilgāku cietumsodu kādam Latvijas iedzīvotājam, kuram cietumā būs jāpavada astoņi mēneši par to, ka dzērumā ālējies lidmašīnā un mēģinājis atvērt tās durvis laikā, kad lidmašīna atradusies gaisā, vēsta portāls «thelocal.se».

Par ālēšanos un mēģinājumu izkļūt no lidmašīnas — cietumsods

Foto: «Scanpix»/AP

Lidmašīnas apkalpei savaldīt piedzērušos pasažieri, kuram bijušas paniskas bailes no lidošanas, palīgā nākuši divi profesionāli bokseri no Latvijas, kuri bijuši ceļā uz kādu boksa turnīru.

Atgadījums noticis jūnijā «Ryanair» reisā Londona–Rīga, kad 33 gadus vecais krievu tautības Latvijas iedzīvotājs, lidmašīnai esot gaisā, mēģinājis izkļūt no tās, tādējādi saceļot paniku gan pasažieru, gan lidmašīnas apkalpes locekļu vidū.

Vīrietis tiesai stāstījis, ka viņam ir bail lidot un, lai savas bailes mazinātu, viņš lidmašīnā sācis tukšot degvīna pudeli. Viņš vien atceras, ka sācis uz stjuarti kliegt par karstmaizi, bet, kas noticis tālāk, viņš vairs neatceras.

Dzērumā esošais vīrietis pat esot draudējis nogalināt kādu no pasažierēm. Tad viņš mēģinājis tikt līdz lidmašīnas galvenajai izejai, pagrūdis nost stjuarti un kliedzis, ka grib tikt laukā no lidmašīnas.

Stjuartiem palīgā steigušies divi bokseri no Latvijas — Romāns Dāboliņš un Aleksejs Kosobokovs, jo sapratuši, ka apkalpe pati galā ar piedzērušos vīrieti netiks. Viņi sagrābuši piedzērušos tautieti, nosēdinājuši krēslā un turējuši viņu, kamēr lidmašīna nolaidās Gēteborgā. Tur agresīvais vīrietis nodots policijas ziņā.

Zviedrijas prokurors grasās tiesu lūgt vēlreiz pārskatīt piespriesto soda mēru, atsaucoties uz līdzīgu gadījumu, kad tiesa par līdzīgu uzvedību lidmašīnā piespriedusi 18 mēnešu cietumsodu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv