Par dubultslepkavību piespriež mūža ieslodzījumu

Apollo
0 komentāru

Trešdien Kurzemes apgabaltiesa par dubultslepkavību apsūdzētajam Visvaldim Vilkancam piesprieda mūža ieslodzījumu ar policijas kontroli uz trim gadiem un mantas konfiskāciju.

Tiesa apmierināja arī divas civilprasības par kopējo summu 258 lati.

1942. gadā dzimušo Vilkancu tiesa atzina par vainīgu divu cilvēku slepkavībā pēc Krimināllikuma 117. panta 3. daļas. Tiesājamais gan savu vainu neatzina. Tiesā viņš apgalvojis, ka uzdevies par slepkavu, jo viņam neesot bijis mājokļa, kur palikt ziemā. Savukārt tiesa konstatēja, ka vīrietis slepkavību izdarījis tajā pašā dienā, kad atbrīvojies no ieslodzījuma par iepriekšējo noziegumu.

Jau ziņots, ka pagājušā gada 15. septembrī Liepājas Kriminālpolicijas darbinieki dzīvoklī Liepājā, Teodora ielā 8, atrada nogalinātus divus cilvēkus — 1952. gadā dzimušo Gaidu G. un 1950. gadā dzimušo Aivaru A. Dzīvoklī tika aizturēts arī Visvaldis V.

10. septembrī Visvaldis bija iznācis no ieslodzījuma, kur izcieta sodu par slepkavību. Viņam bija «jānosēž» 10 gadi, bet par labu uzvedību viņš no cietumsoda atbrīvots pēc astoņiem gadiem.

Visvaldis ieslodzījuma vietās kopumā pavadījis 28 gadus par dažādiem noziegumiem — zādzībām, laupīšanām, pēdējos astoņus gadus — par slepkavību.

Kurzemes apgabaltiesa apmierināja noslepkavotā vīrieša meitas civilprasību 100 latu apmērā un Liepājas Domes sociālā dienesta prasību 158 latu apmērā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv