Par dzīvošanu ekspluatācijā nenodotā mājā būs 10 000 latu sods

Apollo
0 komentāru

Ekonomikas ministrija sagatavojusi grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas palielinās administratīvo atbildību par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā, raksta «db.lv», atsaucoties uz ministrijas informāciju.

Par dzīvošanu ekspluatācijā nenodotā mājā būs 10 000 latu sods

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pašlaik spēkā esošais regulējums nosaka naudas sodu par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā, kurš fiziskām personām ir no 50 līdz 1000 latiem, bet juridiskām personām — no 50 līdz 5000 latu. Grozījumi paredz palielināt naudas sodu par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā — fiziskām personām līdz 2000 latu un juridiskām personām līdz 10 000 latu, raksta «db.lv».

«Būves nenodošana ekspluatācijā (bet sākot tajā dzīvot) notiek apzināti, lai izvairītos no nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas,» raksta «db.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv