Par Džokoviča treneri kļuvis Boriss Bekers

2 komentāri

Serbu tenisists Novaks Džokovičs par savu treneri nolīdzis kādreizējo vācu leģendu Borisu Bekeru, Džokovičs trešdien pavēstīja savā mājaslapā.

Boriss Bekers

«Esmu tiešām priecīgs par iespēju strādāt ar Borisu,» izteicies 26 gadus vecais ATP ranga vicelīderis. «Viņš ir īsta leģenda ar lieliskām zināšanām par tenisu. Viņa pieredze palīdzēs man iegūt jaunas trofejas no «Grand Slam» un arī citiem turnīriem. Bekers ir arī lieliska persona, un esmu drošs, ka atradīsim variantus, kā sastrādāties.»

46 gadus vecais Bekers nomainīs Džokoviča ilglaicīgo treneri Marianu Vajdu, tomēr arī slovāks paliks viņa komandā.

Tiek ziņots, ka Bekers dosies ar Džokoviču uz visiem četriem «Grand Slam» turnīriem, kā arī citām nozīmīgākajām sacensībām.

Bekers 17 gadu vecumā kļuva par jaunāko Vimbldonas sacensību uzvarētāju, bet kopā viņš karjeras laikā tika pie 64 ATP tituliem.

Džokovičs šo gadu aizvadīja labi un arī ir atzīts par pasaules čempionu, tomēr oktobrī viņš zaudēja ATP ranga līdera godu Rafaelam Nadalam.

«Mans mērķis 2014. gadam ir rādīt labāko sniegumu un būt formā uz «Grand Slam» un «Masters 1000» sacensībām,» izteicies Džokovičs. «Šie turnīri ir svarīgākie mūsu sportā. Mana komanda tagad ir spēcīgāka, un ceram uz maksimāli labāko rezultātu.»

Kā zināms, Džokovičs šosezon uzvarēja Austrālijas atklātajā čempionātā, tāpat iekļuva finālā Vimbldonā un ASV atklātajā čempionātā, bet izstājās pusfinālā Francijas atklātajā turnīrā. Serbs šosezon izcīnīja septiņus titulus, gūstot panākumu arī sezonas noslēguma turnīrā. Tāpat Džokovičs palīdzēja Serbijas izlasei iekļūt Deivisa kausa izcīņā.