Par F-1 komandas USF1 līdzīpašnieku kļuvis viens no «YouTube» dibinātājiem

Apollo
0 komentāru

Par jaunās ASV Pirmās formulas (F-1) komandas USF1 līdzīpašnieku kļuvis viens no videofailu koplietošanas vietnes «YouTube» dibinātājiem Čeds Hērlijs.

Chad Hurley

Foto: AP

Jau ziņots, ka šīgada sākumā populāro autosacīkšu NASCAR mājvietā Šārlotā tika uzsākta jaunas F-1 komandas veidošana bijušā «Williams» un «Ferrari» komandu menedžera Pītera Vindzora vadībā. Tagad jaunizveidotajai komandai uzradies pirmais lielais investors.

«Esmu sajūsmināts, ka varu kļūt par daļu no pirmās ASV bāzētās F-1 komandas pēdējo 40 gadu laikā,» izteicās amerikāņu multimiljonārs. «Iesaistīšanās šāda mēroga projektā jau sākuma fāzē ir fantastiska iespēja. Ceru, ka varēšu palīdzēt USF1 nākotnes vīziju un ilgtermiņa korporatīvās stratēģijas veidošanā.»

«Es saredzu milzīgu potenciālu masu mediju un sociālo tīklu izmantošanā, veidojot fanu bāzi un sazinoties ar viņiem,» piebilda Hērlijs, kurš šonedēļ ieradās Spānijā, lai vērotu F-1 pasaules čempionāta 11. posmu - Eiropas «Grand Prix» izcīņu -, kas nedēļas nogalē notiks Valensijā.

USF1 komanda ir apstiprināta dalībai 2010. gada F-1 čempionātā, kurā Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) plāno palielināt komandu skaitu no pašreizējām desmit līdz 13.

Paredzams, ka USF1 savās formulās, kuras vadīs amerikāņu piloti, izmantos Lielbritānijas uzņēmuma «Cosworth» ražotos dzinējus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv