Par futbola virslīgas izpilddirektoru iecelts Emīls Latkovskis

Apollo
3 komentāri

Par Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionāta izpilddirektoru ceturtdien apstiprināts Emīls Latkovskis, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Latkovskis futbola aprindās nav plaši pazīstams, taču aktīvi līdzdarbojies dažādos ar futbolu, tai skaitā virslīgu, saistītos projektos. Jaunais biedrības «Latvijas Futbola virslīga» izpilddirektors absolvējis Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā un iepriekš pildījis mediju aģentūras «Hansamedia» valdes priekšsēdētāja pienākumus.

«Izpilddirektora meklēšana tika uzsākta jau 19. oktobrī un noslēdzās vien ceturtdien, kad amatam tika apstiprināts Latkovskis,» sacīja biedrības «Latvijas Futbola virslīga» valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs. «Ceļš līdz tika atrasts jauns izpilddirektors bija ērkšķiem kaisīts, taču rezultātā esam tikuši pie izpilddirektora, kuram uzticas gan biedrības valde, gan Latvijas Futbola federācijas vadība, gan paši futbola klubi.»

«Ja Latkovskis pārbaudes laikā tiks galā ar jau dotajiem pienākumiem, kas šajā gadījumā ir gan kā pārbaudījumi, gan paši aktuālākie darbi, tad es nešaubos, ka uzticība būs iegūta par teju simts procentiem. Tāpēc nebūs nekādu šķēršļu čempionāta izaugsmei daudzu gadu garumā tieši Latkovska vadībā. Viņu varu raksturot kā ambiciozu, augsti izglītotu, kā arī strādāt gribošu un varošu jaunu cilvēku. Novēlu viņam veiksmīgi turpināt un attīstīt bijušā izpilddirektora Normunda Malnača iesāktos darbus un projektus, kā arī veicināt biedrības attīstību ar savas iniciatīvas idejām,» pauda Tamisārs.

Kā zināms, no virslīgas izpilddirektora amata novembra izskaņā atkāpās Normunds Malnačs.

Malnačs kopš 2006. gada strādāja par Latvijas biznesmenim Valērijam Belokoņam daļēji piederošās Anglijas komandas «Blackpool» direktoru, bet virslīgas izpilddirektora amatā viņš stājās pagājušā gada februārī, vadot Latvijas čempionātu divas pilnas sezonas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv