Par «Gardas meiteņu» apvainošanu draud 10 gadi cietumā

Apollo
0 komentāru

Drošības policija (DP) pirmdien Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nodevusi krimināllietas materiālus pret kādu personu, kuru tur aizdomās par nacionāli naidīgiem komentāriem Latvijas Nacionālās frontes (LNF) priekšsēdētāja vietnieces Lienes Apines un Līgas Muzikantes profilā portālā www.draugiem.lv.

Kriminālprocess sākts par komentāriem zem šīs un citām fotogrāfijām LNF pārstāvju profilos portālā «Draugiem.lv»

Kriminālprocess sākts par komentāriem zem šīs un citām fotogrāfijām LNF pārstāvju profilos portālā www.draugiem.lv.

Foto no Lienes Apines «Draugiem.lv» albuma

DP konstatējusi, ka savākti pietiekami pierādījumi, lai ierosinātu sākt kriminālvajāšanu par etniskā un rasu naida izraisīšanu, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, informē DP.

Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem.

Ar iesniegumu par iespējamo naida kurināšanu DP iepriekš vērsās Apine.

Kā informē LNF, kriminālprocess ierosināts par kādas personas, kura sevi dēvē par Aŗturs Ibrahim Nasser, 15. maijā ievietotajiem komentāriem fotogrāfiju albumos. Fotoattēlos Apine un Muzikante 9. maijā pie pieminekļa Uzvaras parkā noliek ziedus sēru noformējumā un laikraksta «DDD» eksemplārus.

LNF norāda, ka «Aŗturs Ibrahim Nasser ar komentāriem ir kūdījis uz fizisku izrēķināšanos ar Lieni Apini un Līgu Muzikanti, apvainojis visu latviešu nāciju un aicinājis uz vardarbību pret latviešiem».


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv