Par Igaunijas ietekmīgāko cilvēku atzīts celtniecības magnāts

Apollo
0 komentāru

Par ietekmīgāko cilvēku Igaunijā, pēc laikraksta «Aripaev» versijas, atzīts celtniecības jomā iesaistītais uzņēmējs miljardieris Tomass Annuss, raksta «РИА Новости».

Lai sastādītu Igaunijas ietekmīgāko cilvēku sarakstu, laikraksts izmantojis Hārvardas universitātes izstrādāto programmu «Unicet», kas analizē sociālos sakarus. Pēc šīs metodikas uzvarētājs ir tas, kam ir visietekmīgākie paziņas un biznesa partneri.

Pats Tomass Annuss pret savu līdera statusu izturas skeptiski, paziņojot žurnālistiem, ka «laikraksta aprēķini ir tikpat tāli no patiesības kā Zeme no Mēness».

Igauņu laikraksts «Postimes» papildina, ka reitingu sarakstā Annuss apsteidzis divus Igaunijas vadošos politiķus, savus labus paziņas — Tallinas mēru Edgaru Savisāru un premjerministru Andrusu Ansipu. Laikraksts tāpat atzīmē, ka sakarā ar skandālu ap zemes gabalu maiņu Tomasam Annusam vajadzēja atkāpties no celtniecības kompānijas «Merko Ehitus» vadības. Annusam šajā kompānijā pieder lielākā daļa akciju.

1990. gadā dibinātā kompānija «Merko Ehitus» darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pēc kompānijas datiem, tās daļa Igaunijas celtniecības tirgū veido 6%.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. augusts

Vārda dienas

Liene, Liena, Helēna, Ellena, ElenaJeļena, Lena, Lenija, Lenita, Lēna, Lienīte, Hellēna, Helēne, Elana, Elands, Elans, Elāna, Elāns, Elens, Elēna, Ellana, Helena, Helene, Aļona

Valūtu kursi

18.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv