Par izdevumu samazināšanu atskaitījušās deviņas ministrijas

Apollo
0 komentāru

Pamatojoties uz Ministru prezidenta Valda Dombrovska (JL) rezolūciju, līdz 1.septembrim visām ministrijām bija jāiesniedz aktuālā informācija par ministriju un valsts tiešās pārvaldes iestāžu struktūras izmaiņām, samazināto darbinieku skaitu, samazināto atalgojumu uz 1.septembri un papildus plānoto amata vietu samazinājumu līdz šā gada beigām.

Valdis Dombrovskis

Foto: Apollo, R.Oliņš

Premjera noteiktajā termiņā un pilnā apjomā resoru informāciju iesniegušas 9 ministrijas: Aizsardzības, Ārlietu, Izglītības un zinātnes, Ekonomikas, Finanšu, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu, Zemkopības, Satiksmes un Vides ministrija, kā arī Valsts kanceleja un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Daļēju resora informāciju iesniegušas Labklājības, Tieslietu un Veselības ministrijas, lūdzot papildus termiņu padotības iestāžu informācijas apkopošanai, informē Valsts kancelejā.

Nedēļas laikā – līdz 8.septembrim dati tiks analizēti un salīdzināti ar iepriekšējiem periodiem, lai precīzi atspoguļotu reālo valsts pārvaldes iestādēs strādājošo atalgojumu samazinājumu un strukturālās izmaiņas valsts pārvaldes reformas kontekstā.

Vienlaikus visām ministrijām bija jāiesniedz informācija arī par veiktajiem pasākumiem valsts aģentūru skaita mazināšanai 50% apmērā no kopējā aģentūru skaita.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv