Par kāju vēnu veselību jādomā savlaicīgi

Apollo
0 komentāru

Vēnu veselības klīnika «Vēnu centrs» trīs pavasara mēnešus veltīs pastiprināti rūpējoties par iedzīvotāju kāju vēnu veselību, informēja Linda Anaite, «A.W.Olsen & Partners» sabiedrisko attiecību speciāliste.

«Īpaši satraucoša ir situācija Latvijas reģionos, kur daudzviet iedzīvotājiem nav pieejama pat kvalitatīva ārsta konsultācija, nerunājot par mūsdienīgu operāciju iespēju un kāju vēnu veselības profilakses materiāliem. Tieši tādēļ šogad «Vēnu pavasarī» īpaši strādāsim Latvijas reģionālajās pilsētās,» informē U.Mauriņš, vēnu veselības konsultatīvā centra «Vēnu centrs» ķirurgs - flebologs, Baltijas Fleboloģijas biedrības prezidents, piebilstot, ka jau 26.februārī kāju vēnu sonogrāfiskā diagnostika un pacientu konsultācijas tiks veikta ārpus Rīgas - Daugavpilī.

««Vēnu pavasarī», kas norisināsies no marta sākuma līdz maija nogalei, kopumā apmeklēsim desmit Latvijas pilsētas, tajā skaitā Daugavpili, Liepāju, Madonu, Jēkabpili, Ventspili, Rēzekni, Saldu, Tukumu un citas. Uz konsultācijām īpaši aicināsim pensionārus un topošās māmiņas, kas ir galvenās grupas, kuras pakļautas riskam saslimt ar vēnu varikozi,» stāsta U.Mauriņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv