Par karavīra saduršanu Parīzē aizturēts radikālā islāma sekotājs Attēlu galerija

Apollo
12 komentāri

Izmeklējot Parīzē notikušo franču karavīra saduršanu, policija trešdien arestējusi aizdomās turamo, par kuru informācijas avoti zināja teikt, ka viņš ir «radikālā islāma» sekotājs.

Par karavīra saduršanu Parīzē aizturēts radikālā islāma sekotājs 2 attēli Atvērt

Foto: AFP/Scanpix

«Šorīt arestēs cilvēks, kurš tiek turēts aizdomās, ka viņš sestdien vakarā Ladefansas rajonā uzbrucis karavīram,» pavēstīja iekšlietu ministrs Manuels Valss.

Aizturēts ir kāds 22 gadus vecs vīrietis, kurš «pēdējo trīs vai četru gadu laikā bijis tradicionālistu vai pat radikālā islāma» sekotājs, zināja teikt izmeklēšanas procesam tuvu stāvoši informācijas avoti.

Jau ziņots, ka sestdien Parīzē patrulēšanas laikā sadurts franču karavīrs, kuram uzbrucējs iedūris kaklā.

Uzbrucējs upurim pietuvojies no aizmugures, ne vārda nesakot, iedūris kaklā, bet pēc tam saplūdis ar pūli un pazudis.

Cietušais karavīrs zaudējis daudz asiņu un tika nogādāts slimnīcā, bet viņa dzīvībai briesmas nedraud. Francijas prokuratūra svētdien paziņoja, ka lietu izmeklē pretterorisma izmeklētāji.

Uzbrucējs uzreiz pēc incidenta izplatītajā informācijā tika raksturots kā Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrietis. Kā liecina videonovērošanas kamerās uzņemtie kadri, vīrietis uzbrukuma brīdī bija ģērbies gaiši zilā musulmaņu vīriešu tradicionālā garā apģērbā. Neilgi pēc uzbrukuma viņš tērpu novilcis un aizbēdzis, tērpies eiropeiskās drēbēs.

Francijā izsludināta paaugstināta terorisma gatavība saistībā ar Ziemeļāfrikas teroristu grupējumu draudiem atriebties Francijai par militāro intervenci Mali.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv