Par katru Vienības brauciena finišētāju 1 latu ziedos labdarībai Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

5. septembrī Siguldā riteņbraucēji no visas Latvijas jau 20. reizi vienosies kopīgā velobraucienā. Atbalstot organizācijas «Dzīvesprieks» jauniešus, Vienības brauciena organizatori dāvinās jauniešiem bezmaksas dalību Tautas braucienā, bet «SEB banka», kas ar «Dzīvesprieku» sadarbojas jau kopš 2006. gada, par katru finišējušo Vienības brauciena dalībnieku piešķirs vienu latu «Dzīvesprieka» sociālās rehabilitācijas programmai.

Dzīvesprieka valdes priekšsēdētājs Edijs Pētersons ar SEB bankas prezidentu
Aināru Ozolu. 2 attēli Atvērt

Dzīvesprieka valdes priekšsēdētājs Edijs Pētersons ar SEB bankas prezidentu Aināru Ozolu.

Publicitātes foto.

Dalību Vienības braucienā līdz otrdienai, 31. augustam, bija pieteikuši jau 3840 dalībnieki, kas kopš Vienības brauciena  atjaunošanas 1995. gadā, šis ir lielākais dalībnieku skaits.

Sadarbībā ar darba devējiem un pašvaldībām «Dzīvesprieks» palīdz bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem jauniešiem sagatavoties patstāvīgai, pilnvērtīgai dzīvei.

«Sports ka sociālās rehabilitācijas līdzeklis darbā ar sabiedrības atstumtajiem jauniešiem līdz šim Latvijā nav daudz izmantots. «Dzivespriekā» esam ieviesuši sporta koncepciju, un kā daļu no tās - veselīga dzīvesveida paradumu veicināšanu. Esam pārliecināti - veselīgs dzīvesveids ir vērtība! Sabalansēts uzturs, vitamīni, atpūta, higiēna - tas viss tiek mācīts šai programmā,» skaidro Edijs Pētersons, organizācijas «Dzīvsprieks» valdes priekšsēdētājs.

Vienības braucienā startēs arī paši «Dzīvesprieka» jaunieši. Kā uzsver E. Pētersons, dalība Vienības braucienā jauniešiem ir veids, kā socializēties, izjust pozitīvas emocijas un gūt to kopības sajūtu, kuras nereti viņiem pietrūkst ikdienā.

Sacensības notiks trīs distancēs: Latvijas Olimpiskās komitejas Sporta šosejas brauciens – 102 km, SEB kalnu divriteņu (MTB) brauciens – 43 km, Latvijas Dzelzceļa šosejas Tautas brauciens – 36 km.  Par īpašiem kausiem sacentīsies visplašāk pārstāvētie uzņēmumu un iestāžu darba kolektīvi, kuplākās ģimenes un pašvaldības. Distanču uzvarētājiem tiks pasniegti kausi, savukārt dalībniekiem būs speciālas balvas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv