Par ko vairāk nekā 3000 latu algu saņem J3B vadītājs?

Apollo
0 komentāru

Partijas «Jaunais laiks» (JL) Saeimas frakcijas deputāti nosūtījuši jautājumus Ministru prezidentam Ivaram Godmanim, prasot skaidrot patieso situāciju ar aģentūras «Jaunie «Trīs brāļi»» (J3B) reorganizāciju. Partija ir neizpratnē, par ko J3B vadītājs Zigurds Magone saņem tik milzīgu atalgojumu.

Zigurds Magone

Zigurds Magone

Foto: AFI

Kaut arī valdības vadītājs publiski paziņojis, ka tuvākajā laikā valdība neplāno sākt ne Modernās mākslas muzeja, ne Akustiskās koncertzāles celtniecību un šo objektu būvniecību uzraugošo aģentūru J3B gaida reorganizācija, J3B vadītājs joprojām saņem vairāku tūkstošu latu lielu atalgojumu mēnesī. Magones alga ir lielāka par 3000 latu.

JL aicina Godmani skaidrot, cik apmaksātu štata vietu un vakanču patlaban ir aģentūrā J3B un kāds ir katra darbinieka atalgojums.

Tāpat JL vēlas noskaidrot, kāds ir aprēķinātais valsts budžeta līdzekļu ietaupījums, reorganizējot aģentūru un cik jaunu darba vietu un ar kādu atalgojumu līdz ar aģentūras reorganizāciju tiks izveidots valsts kapitālsabiedrībā «Valsts nekustamie īpašumi».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv