Par kokaīna tirgošanu aiztur taksometra vadītāju

Apollo
0 komentāru

Rīgas policija pagājušajā nedēļā par narkotiku tirgošanu aizturējusi taksometra vadītāju, bet vēl divas personas aizturētas par narkotiku iegādāšanos.

Par kokaīna tirgošanu aiztur taksometra vadītāju

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā pavēstīja Rīgas policijas pārstāvis Edgars Dudko, aizturētais taksometra vadītājs policijas redzeslokā nonācis jau gada sākumā, taču viņu aizturēt izdevies vien septembrī.

Aizturēšanas brīdī pie narkotiku izplatītāja atsavināti pieci grami kokaīna. Veicot kratīšanu viņa automašīnā, atrasti vēl 15 grami kokaīna, trīs grami metamfetamīna un trīs grami marihuānas, kas bija noslēpti zem auto priekšējo sēdekļu pārvalkiem tā, lai tos nevarētu sataustīt.

Ilgstoša darba rezultātā policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot neapdzīvotu dzīvokli ārpus Rīgas, kur narkotikas slēptas un fasētas. Veicot kratīšanu tajā, atrasti elektroniskie svariņi, polietilēna maisiņi narkotiku fasēšanai, trīs kafijas maļamās dzirnaviņas, kurās atjauktas narkotikas ar dažādiem piemaisījumiem lielāka narkotiku daudzuma iegūšanai, kā arī ap 100 grami zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes masas un ap 100 gramiem pulverveida vielas, kas, visticamāk, attiecīgi varētu būt marihuāna un metamfetamīns.

Aizturētais ar ģimeni dzīvojis citā vietā, kur narkotikas neslēpa.

Kratīšanā izņemto vielu veids un precīzs to svars vēl tiks noteikts ekspertīzē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv