Par «Krīzes likumu» parakstījušies 5754 cilvēki

Apollo
0 komentāru

Divu nedēļu laikā jau 5754 cilvēki visā Latvijā parakstījušies par Latvijas Kredītņēmēju apvienības (LAKRA) izstrādāto «Krīzes likuma» projektu. Rīgā parakstījies aptuveni pusotrs tūkstotis cilvēku, pārējie interesanti atbalstu pauduši Latvijas reģionos.

Par «Krīzes likumu» parakstījušies 5754 cilvēki

Foto: Lita Krone/LETA

Visaktīvākie divu nedēļu laikā bijuši cēsnieki ar 700 parakstiem, viņiem seko liepājnieki ar 369 parakstiem, tukumnieki ar 320, Salaspils iedzīvotāji ar 300, madonieši ar 270 un talsinieki ar 220 parakstiem, portālam «Apollo» pavēstīja LAKRA sabiedrisko attiecību koordinatore Vineta Sprugaine.

Vidēji ik dienu Latvijā parakstījušies aptuveni 410 cilvēki. Viszemākā aktivitāte līdz šim bijusi Daugavpilī, Līvānos, Rēzeknē, kā arī Jūrmalā.

Iedzīvotāju interese un atbalsts katru dienu pieaug, un apvienībā vēršas cilvēki, kas gatavi ziedot savu brīvo laiku un enerģiju, lai pēc iespējas lielākai Latvijas iedzīvotāju daļai nodrošinātu iespēju parakstīties.

«Kopš gada sākuma kredītņēmēji un viņu ģimenes locekļi ir gaidījuši valdības aktīvu rīcību, kas tiešām spētu pasargāt ievērojamas Latvijas iedzīvotāju daļas tiesiskās un ekonomiskās intereses. Cilvēki vairs negrib sēdēt malā un gaidīt, kad kāds viņu vietā paveiks brīnumus. Cēsniece Inta viena pati dažu dienu laikā 500 cilvēkiem deva iespēju parakstīties. Salaspilietis Edgars saticis jau 300 likumprojekta atbalstītājus. Arī tukumniece Jana, uzrunājot savus kolēģus, kaimiņus un citus tukumniekus, viena pati savākusi jau 320 parakstus. Savukārt talsinieks Andris nepilnas nedēļas laikā savas pilsētas ielās saticis 220 likumprojekta atbalstītājus. Pat tik nelielā pilsētiņā kā Viļāni parakstījušies 100 cilvēki,» norāda LAKRA valdes priekšsēdētājs Ainārs Gorenko.

Divu nedēļu laikā vairāk nekā 50 cilvēki pauduši vēlmi iesaistīties parakstu vākšanā un pašlaik iespēju parakstīties nodrošina jau 80 LAKRA biedri un aktīvisti 39 Latvijas pilsētās. Parakstu vākšanas vietas, kā arī aktīvistu kontaktinformācija publicēta apvienības mājaslapā.

Jau ziņots, ka 15. septembrī LAKRA biedri un aktīvisti visā Latvijā sāka parakstu vākšanu «Krīzes likuma» projekta atbalstam. Pēc parakstu vākšanas beigām «Krīzes likuma» projekts kopā ar valsts iedzīvotāju lūgumu likumprojektu iesniegt Saeimā tiks iesniegts Latvijas Valsts prezidentam.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv