Par kukuļņemšanu aizturēts Olaines pašvaldības policijas šefs

Apollo
0 komentāru

Amatpersona, ko pagājušajā nedēļā par kukuļņemšanu aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, ir Olaines pašvaldības policijas priekšnieks Antons Mikutēns. To laikrakstam «Latvijas Avīze» apstiprinājis Olaines novada pašvaldības vadītājs Jānis Pavlovičs.

Par kukuļņemšanu aizturēts Olaines pašvaldības policijas šefs

Foto: Jānis/Apollo

KNAB pašvaldības policijas amatpersonu aizturēja par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, pieņemot kukuļus par iespēju anulēt policijas sastādītos administratīvā pārkāpuma protokolus. Pagaidām fiksēti divi gadījumi, kad uzliktais sods oficiāli atcelts, bet par to Mikutēnam dota 15 latu atlīdzība.

«Esmu saņēmis oficiālu KNAB vēstuli, un Mikutēnu no darba atstādinājis, tā ka viņš dienesta pienākumus vairs nepilda,» sacīja Pavlovičs.

Olaines novada pašvaldības vadītājs pastāstīja, ka Mikutēns uzvarējis konkursā uz šo amatu un tajā nostrādājis sešus gadus

Pret Mikutēnu savulaik jau bijusi ierosināta lieta par starpniecību kukuļošanā, tomēr tā izbeigta, jo vainīgais pats to pastāstījis tiesībsargājošām institūcijām.

Šobrīd Mikutēns esot slims – neilgi pēc aizturēšanas viņš, sūdzoties par sirdskaitēm, nogādāts Rīgas slimnīcā.

Atstādinātajam pašvaldības policijas priekšniekam draud cietumsods līdz pieciem gadiem, arests, piespiedu darbs vai naudas sods līdz 120 minimālajām mēnešalgām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv