Par Latvijas labāko diskžokeju atzīst DJ Andre Crash

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 7.novembrī Rīgas naktsklubā «Essential» norisinājās gadskārtējā balvu pasniegšana Latvijas labākajiem diskžokejiem. Par 2009.gada Latvijas diskžokeju Nr.1 tika atzīts DJ Andre Crash.

Par Latvijas labāko diskžokeju atzīst DJ Andre Crash

Publicitātes foto

Balsojums par Latvijas labākajiem diskžokejiem ilga piecas nedēļas Latvijas diskžokeju  un klubu mūzikas Interneta portālā «www.djtop.lv». DJTOP 2009 noslēguma ceremonija norisinājās 7.novembrī naktsklubā «Essential», un to vadīja filmas «Es mīlu tavu meiču» režisors un kādreizējais «MTV Latvia» programmu vadītājs Miks Ozoliņš.

Pirmo reizi DJTOP aptaujā par gada labāko diskžokeju tika atzīts DJ Andre Crash, kurš 2007.gadā un 2008.gadā DJTOP aptaujās bija ierindojies otrajā vietā. DJ Andre Crash kā diskžokejs uzstājas jau vairāk nekā desmit gadus, viņš bija leģendārā naktskluba «Nautilus» rezidents, producents ārvalstu mūzikas leiblos izdotām kompozīcijām, ir spēlējis kopā ar pasaulslaveniem diskžokejiem Tiesto, Paul van Dyk, Martin Solveig un daudziem citiem.

Pirmā DJTOP aptauja norisinājās 2007.gada rudenī. Tajā gada labākā diskžokeja tituls tika piešķirts DJ Bogdan Taran. Viņš par Latvijas DJ Nr.1 tika atzīts arī pērnā gada balsojumā, šogad ierindojoties 4.vietā.

Latvijas DJTOP 2009 pirmo 10.vietu ieguvēji:

1. ANDRE CRASH (a.k.a. CRASH)
2. [Ex] da Bass
3. KASPAR KONDRAT
4. BOGDAN TARAN
5. SAINT
6. JOHNY ADROIT
7. GUSTAVITO
8. ELECTRICANO
9. DEROS (TASTY SOUNDZ)
10. KSENIA KAMIKAZA

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv