Par Latvijas vēstnieci Islandē kļuvusi Judīte Dobele

Apollo
16 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien uzticējis Latvijas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces pienākumus Islandē veikt Judītei Dobelei, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Judīte Dobele

Judīte Dobele

Paula Čurkste / LETA

Dobele rezidē Norvēģijā un iepriekš bijusi Ārlietu ministrijas (ĀM) Otrā divpusējo attiecību departamenta direktora vietniece - Amerikas un Karību valstu nodaļas vadītāja, kā arī pagaidu pilnvarotā lietvede un padomniece Latvijas vēstniecībā Indijā.

Gaidāma arī Islandes vēstnieces Latvijā Kristīnas Adalbjorgas Arnadotiras nomaiņa, kura pagājušajā nedēļā bija ieradusies Latvijā atvadu vizītē. Ar vēstnieci 9.novembrī tikās ĀM valsts sekretāra vietniece-administratīvā direktore Alda Vanaga un Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (V).

Arnadotira Latvijā tika akreditēta 2014.gada 21.janvārī. Vēstniece rezidēja Helsinkos, vienlaikus pārstāvot savu valsti Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Ukrainā.

Kā liecina informācija ĀM mājaslapā, jaunais Islandes vēstnieks Latvijā tiks apstiprināts tuvākajā laikā.

Latvijas vēstnieks Islandē ar rezidenci Norvēģijā iepriekš bija Indulis Ābelis. Latvijas goda konsuls Islandē, Reikjavīkā, ir Jons Snorasons, bet Islandes goda konsule Latvijā ir Ineta Rudzīte.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv