Par nacionālo izlašu treneriem trešdien spriedīs LBS valdē

Apollo
0 komentāru

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde trešdien diskutēs par nacionālo izlašu galveno treneru amatu pretendentiem, aģentūrai BNS pirmdien pastāstīja LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Edgars Šneps uzskata, ka trešdien LBS valdē varētu izšķirties, ar kuriem kandidātiem turpināt sarunas.

Edgars Šneps uzskata, ka trešdien LBS valdē varētu izšķirties, ar kuriem kandidātiem turpināt sarunas.

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Runāsim gan par vīriešu un sieviešu, gan jaunatnes izlašu treneriem,» teica Šneps, pretendentu vārdus atturoties nosaukt.

Šneps sagaida, ka trešdien LBS valdē varētu izšķirties, ar kuriem kandidātiem turpināt sarunas. «Ar treneriem vēl taču būs jāpanāk vienošanās,» viņš piebilda.

Līdzšinējais sieviešu izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš iesniedza atlūgumu, kad viņa vadītā komanda EČ finālturnīrā zaudēja izredzes uz 5.vietu, kas dotu iespēju spēlēt pasaules meistarsacīkstēs. EČ finālturnīrā Latvijas basketbolistes ieņēma 7.vietu un pēdējo spēli turnīrā aizvadīja, jau zinot, ka Zvirgzdiņš no komandas turpmākas vadīšanas ir atteicies.

Savukārt Latvijas vīriešu valstsvienība galvenā trenera lietuvieša Ķēstuta Kemzūras vadībā Eiropas čempionāta finālturnīrā palika 13.vietā, neizpildot uzdevumu izkļūt no grupas un cīnīties par ceļazīmi uz pasaules čempionātu. LBS oktobrī nolēma vīriešu basketbola valstsvienības vadību uzticēt Latvijas trenerim.

LBS Kemzūram sākotnēji piedāvāja turpināt darbu, tomēr viņš atbildi solīja sniegt pēc Lietuvas Basketbola federācijas sēdes, kurā paziņoja Lietuvas izlases galveno treneri. Lietuvas Basketbola federācija vēlāk nolēma piedāvāt Kemzūram valstsvienības galvenā trenera vietu, kura kļuva vakanta pēc komandas neveiksmīgā starta Eiropas čempionāta finālturnīrā un Ramūna Butauta atkāpšanās.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv