Par neadekvātu uzvedību policija aiztur satrakojušos jaunieti

Apollo
35 komentāri

Pirmdien policija Rīgā aizturējusi jaunieti, kurš bija sastrīdējies ar draudzeni un ar savu uzvedību pārbiedēja apkārtējos iedzīvotājus, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē.

Par neadekvātu uzvedību policija aiztur satrakojušos jaunieti

Foto: Keith Allison, CC BY-SA 2.0

Pirmdienas vakarā Dammes ielā kāds iedzīvotājs pa logu pamanīja jaunieti, kurš uzvedās visai neadekvāti - puskails skraidīja pa pagalmu un pēkšņi pieskrēja pie kādas automašīnas, un sāka ar kājām spārdīt tās durvis.

 Aculiecinieks, baidoties par to, ka vīrietis varētu apskādēt gan viņa automašīnu, gan arī citas, nekavējoties par to paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās Pašvaldības policija un aizturēja satrakojušos jaunieti, kuru pēc tam nogādāja Kurzemes policijas iecirknī.

Kā aizturētais policijai paskaidroja, viņš esot sastrīdējies ar mīļoto meiteni un neesot vēlējies savas dusmas izgāzt pret apkārtējiem cilvēkiem, tādēļ sācis spārdīt kādu tuvumā esošu automašīnu, kā rezultātā sabojājis to, atstājot uz tās buktes.

Aizturētais ir 1994.gadā dzimis jaunietis, kurš iepriekš nav bijis sodīts. Savu vainu pastrādātajā atzīst un izdarīto ļoti nožēlo. Par notikušo sākts kriminālprocess par huligānismu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv