Par netiklām darbībām ar bērniem apcietina 32 gadus vecu vīrieti

Apollo
0 komentāru

Tiesa piemērojusi drošības līdzekli — apcietinājumu — 1973. gadā dzimušajam Rīgas iedzīvotājam, kurš 27. aprīlī Rīgā, Graudu un Ziepju ielas rajonā, ievilka automašīnā divus mazgadīgus bērnus, aizveda viņus uz Ķekavas pagastu, kur veica ar viņiem netiklas darbības.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Inguna Gaile, vīrietis apcietinājumā atradīsies vismaz mēnesi. Lietā notiek pirmstiesas izmeklēšana.

Policijai vīrieti izdevās aizturēt tikai 6. maijā. Vīrietis, kurš jau agrāk tiesāts par analoģisku likumpārkāpumu, aizturēts savā dzīvesvietā Rīgā.

Kā ziņots, 28. aprīlī Rīgas rajona policijas pārvaldes Baložu policijas nodaļā tika saņemts materiāls no Rīgas Galvenās policijas pārvaldes 29. policijas nodaļas par notikumu šā gada 27. aprīlī, kad kāds vīrietis Rīgā, Graudu un Ziepju ielas rajonā, ievilka automašīnā divus mazgadīgus bērnus, aizveda viņus uz Ķekavas pagastu, kur veica ar viņiem netiklas darbības.

Baložu policijas nodaļā tika ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 160. panta 3. daļas par vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu, ja tas izdarīts ar mazgadīgu personu.

Vīrieša personību palīdzēja noskaidrot arī plašsaziņas līdzekļos izplatītais lūgums atsaukties visus, kuri varētu sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju.

Vīrieti aizturēja Baložu policijas nodaļas Kriminālpolicijas dienesta darbinieki sadarbībā ar Rīgas rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv