Par nežēlību uz 2 gadiem diskvalificēts «ASK/Ogres» hokejists Lavrenovs

Apollo
0 komentāru

Septiņi hokejisti saņēmuši diskvalifikāciju par nežēlību un kaušanos piektdien notikušajā «Samsung» premjerlīgas finālspēlē starp «Rīgas 2000» un «ASK/Ogres» komandu. Visbargāko sodu saņēma «ASK/Ogres» hokejists Andrejs Lavrenovs, kas par sitienu Raimondam Daņiličam («Rīga 2000») ar nūju pa galvu saņēma diskvalifikāciju uz diviem gadiem. Tā otrdien nolēma Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārā komisija.

Foto: «Samsung» premjerlīga / Zigismunds Zālmanis

Foto: «Samsung» premjerlīga / Zigismunds Zālmanis

-> «Rīga 2000» par «ASK/Ogres» rupjībām sūdzēsies tiesībsargājošās iestādēs
-> Fotogalerija: «Rīga 2000» izšķirošajā finālspēlē izcīna čempiones titulu!

Lavrenovs nedrīkstēs divus gadus spēlēt nevienā komandā ne Latvijā, ne ārvalstīs. Turklāt, ja Daņiličs vērsīsies ar iesniegumu policijā un spriedums būs notiesājošs, Lavrenovs tiks diskvalificēts uz mūžu.

Klubs «ASK/Ogre» otrdien padzinis Lavrenovu no savām rindām.

Komisija nolēma, ka par kautiņa izraisīšanu laukumā tika diskvalificēts «ASK/Ogres» spēlētājs Dmitrijs Korņilovs uz vienu gadu bez tiesībām spēlēt jebkurā komandā Latvijā un starptautiskajā līmenī.

Par īpašu nežēlību kautiņā diskvalificēts «ASK/Ogres» spēlētājs Aleksandrs Terjohins, kam vienu gadu nebūs ļauts spēlēt kādā komandā Latvijā un starptautiskajā līmenī.

Par līdzdalību kautiņā līdz 2007. gada 15. oktobrim diskvalificēti «ASK/Ogres» spēlētājs Māris Grāvītis, kā arī «Rīgas 2000» hokejisti Edijs Brahmanis, Renārs Valters un Ronalds Ozoliņš. Arī viņi nedrīkstēs spēlēt nevienā komandā ne Latvijā, ne ārvalstīs.

Savukārt «ASK/Ogres» komandai par incidenta izraisīšanu «Samsung» premjerlīgas finālspēlē piespriests 1000 latu sods.

«Rīgas 2000» hokejisti finālsērijas sestajā spēlē ar 3:1 uzveica «ASK/Ogri» un piekto reizi kļuva par Latvijas čempioniem.

Sešas sekundes pēc «Rīgas 2000» otrajiem gūtajiem vārtiem laukumā izcēlās masveida kautiņš starp abu komandu spēlētājiem. Kautiņš risinājās vairākas minūtes, un tikai pēc citu spēlētāju iejaukšanās tas norima. Kautiņa iesācējs Ogres spēlētājs Dmitrijs Korņilovs, kas ir bijušais bokseris, tika noraidīts līdz spēles beigām. Noraidījumu līdz spēles beigām saņēma arī rīdzinieki Edijs Brahmanis, Ronalds Ozoliņš un Renārs Valters. Savukārt no ogrēniešiem līdz spēles beigām vēl tika noraidīti Aleksandrs Terjohins un Māris Grāvītis.

Savukārt pēc mača «ASK/Ogres» spēlētājs Andrejs Lavrenovs «izcēlās» ar īpašu nežēlību, ar nūju spēcīgi iesitot pa seju Raimondam Daņiličam, kas saļima uz ledus un tikai krietni vēlāk ar komandas biedru palīdzību varēja atstāt laukumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv