Par NRA biroja apzagšanu aizturēts likumsargiem zināms garnadzis

Apollo
0 komentāru

Policija par «Neatkarīgās rīta avīzes» biroja apzagšanu aizturējusi kādu vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis likumsargu redzeslokā par vairākām zādzībām.

Par NRA biroja apzagšanu aizturēts likumsargiem zināms garnadzis

Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas Televīzija svētdienas vakarā, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, vēstī, ka vīrietis patlaban atrodas apcietinājumā. Policija gan joprojām nekādus komentārus par lietas izmeklēšanu nesniedz.

Lai gan paši laikraksta pārstāvji uzskatīja, ka ielaušanās notikusi, lai iebiedētu žurnālistus, pēc neoficiālas informācijas spriežot, viss bijis citādi un vīrietim bijusi informācija, ka redakcijas seifā atrodas vairāki tūkstoši latu.

Jau ziņots, ka pašās gada pirmajās dienās izdemolēta NRA redakcija. Ļaundari uzņēmuma «Mediju nams» telpās iekļuvuši naktī uz sestdienu - pēc tam, kad tipogrāfijai bija nodots kārtējais laikraksta numurs. Iekļūstot redakcijas telpās, viņi ir izdemolējuši galvenās redaktores kabinetu un telpas, kurās atradās laikraksta reklāmas nodaļa un grāmatvedība.

Zagļi atlauzuši arī vairākus «Mediju nama» telpās esošus seifus. No redakcijas nozagti trīs monitori un viens portatīvais dators, kurā atradusies finanšu informācija. Nekas cits neesot pazudis.

NRA galvenā redaktore Anita Daukšte iepriekš pieļāva, ka, iespējams, tas ir bijis mēģinājums iebiedēt redakcijas darbiniekus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv