Par «Pasažieru vilciens» padomnieku izraudzīts kādreizējais Kalvīša preses sekretārs

Apollo
0 komentāru

Par AS «Pasažieru vilciens» padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos izraudzīts kādreizējais Tautas partijas preses sekretārs un Ministru prezidenta Aigara Kalvīša padomnieks Arno Pjatkins, pirmdien Latvijas radio programmā «Krustpunkti» informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis.

Par «Pasažieru vilciens» padomnieku izraudzīts kādreizējais Kalvīša preses sekretārs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Birkmanis norādīja, ka šo kandidatūru esot ieteikusi Satiksmes ministrija. Viņš uzsvēra, ka tiek vērtēta Pjatkina profesionālo dimensija, nevis politiskā darbība.

Birkmanis atzina, ka jāstrādā ātri un efektīvi, līdz ar to nepieciešams arī labs sabiedrisko attiecību speciālists. Iepriekšējā vadītāja Nila Freivalda runas vīrs Andrejs Fiļipovs turpināšot strādāt Marketinga departamenta vadītāja amatā.

Kopš 2000.gada Pjatkins strādājis par Tautas partijas preses sekretāru, bet vēlāk, 2004.gadā, kļuva par Ministru prezidenta Aivara Kalvīša padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos. 2007.gadā Pjatkins pildīja arī aizsardzības ministra Vineta Veldres preses sekretāra funkcijas.

Kā ziņots, valdošās koalīcijas partiju sanāksmē šodien plkst.14.30 plānots vērtēt AS «Pasažieru vilciens» (PV) valdes nomaiņu, par kuru kritiski izteikušies vairāku politisko spēku pārstāvji.

21.maijā pilnībā tika nomainīta PV valde. Jaunajā valdē tika iecelti Anrijs Brencāns, Silvija Dreimane un Aigars Štokenbergs (V). Tieši Štokenberga negaidītā nonākšana uzņēmuma vadībā izraisījusi koalīcijas partneru nesapratni, jo viņa kandidatūra nav pārrunāta ar kolēģiem, turklāt viņš ir pēdējās Saeimas vēlēšanās caurkritis «Vienotības» politiķis.

Štokenbergs iepriekš kā Tautas partijas un toreizējās partiju apvienības «Vienotība» pārstāvis pildījis tieslietu ministra, reģionālās attīstības un vides aizsardzības ministra, kā arī ekonomikas ministra pienākumus.

Savukārt Brencāns bijis saistīts ar partiju «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK, bet Dreimane 2010.gada vasarā Zaļo un zemnieku savienības sarakstā Latgales vēlēšanu apgabalā startēja ar sesto numuru.

18.maijā atlūgumu iesniedza PV valdes priekšsēdētājs Nils Freivalds, kura vietā tika iecelts līdzšinējais VAS «Latvijas Gaisa satiksme» valdes loceklis Artis Birkmanis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv